Witaj na naszej stronie

Życzymy miłej lektury

Get Adobe Flash player

Pliki do pobrania

Panel nauczycieli

Dzisiaj jest: 25 kwietnia 2019    |    Imieniny obchodzą: Marek, Jarosław, Wasyl
 • Galeria główna szkoły

  Zobacz więcej

 • Jasełka 2017

  Zobacz więcej

 • Ślubowanie pierwszoklasistów 2017

  Zobacz więcej

 • Zbieranie nakrętek 2017

  Zobacz więcej

 • Dzień Dziecka 2017

  Zobacz więcej

 • Dzień Samorządu Uczniowskiego 2017

  Zobacz więcej

 • Dzień Kobiet 2017

  Zobacz więcej

 • Szkolne jasełka 2016

  Zobacz więcej

 • Konkurs szopek i stroików 2016

  Zobacz więcej

 • Andrzejki 2016

  Zobacz więcej

 • Święto Niepodległości 2016

  Zobacz więcej

 • Wieczór z książką 2016

  Zobacz więcej

 • Wielkie czytanie 2016

  Zobacz więcej

 • Dzień Nauczyciela 2016

  Zobacz więcej

 • Powitanie szkoły 2016

  Zobacz więcej

 • Sprzątanie Świata 2016

  Zobacz więcej

 • Czytanie "Quo vadis" 2016

  Zobacz więcej

 • Zakończenie roku szkolnego 2016

  Zobacz więcej

 • Rodzice dzieciom 2016

  Zobacz więcej

 • Zakręcona akcja 2016

  Zobacz więcej

 • Wycieczka do Sandomierza 2016

  Zobacz więcej

 • Międzyszkolny rajd AK 2016

  Zobacz więcej

 • Dzień Matki 2016

  Zobacz więcej

 • Święto Konstytucji 3 Maja 2016

  Zobacz więcej

 • Konkurs piosenki żołnierskiej 2016

  Zobacz więcej

 • NASZA TWÓRCZOŚĆ  -  Zapraszamy do zaglądania na naszą podstronę poświęconą literackiej i plastycznej twórczości naszych uczniów. Wystarczy kliknąć w link NASZA TWÓRCZOŚĆ. Jednocześnie zachęcamy uczniów i nauczycieli do przekazywania nam ciekawych prac literackich i plastycznych oraz najlepszych wypracowań. Wszystkie opublikujemy.
 • PODRĘCZNIKI -  Zapraszamy do zapoznania się z wykazem podręczników na rok szkolny 2018/2019., zarówno dla SZKOŁY PODSTAWOWEJ jak i GIMNAZJUM. Przypominamy, że podręczniki są wypożyczane uczniom i są oni zobowiązani do dbania o nie i zwrotu na koniec roku szkolnego.

Zobacz pozostałe informacje

DO ZAKOŃCZENIA KONKURSU "ORTOGRAFICZNA CORRIDA 11" POZOSTAŁO
Nadal możesz przysyłać wszystkie dotychczas opublikowane testy

Zakończyliśmy czwartą edycję akcji zbierania nakrętek

Akcję zbierania nakrętek prowadzimy w naszej szkole od czterech lat. W dwu pierwszych edycjach zbieraliśmy je na pomoc dla niepełnosprawnej dziewczynki z Kozłowa. Przekazaliśmy na ten cel ponad tonę nakrętek (1140 kg).

Podobną ilość, 1021 kilogramów, zebraliśmy w ubiegłym roku szkolnym. Przekazaliśmy je mamie Oliwki Nowek ze Stąporkowa na rehabilitację ciężko chorej, półtorarocznej wtedy córeczki.

W tym roku szkolnym również zbieraliśmy na pomoc dla małej Oliwki, która wymaga systematycznej, kosztownej rehabilitacji oraz zakupów specjalistycznego sprzętu. Udało mam się zgromadzić nieco więcej zakrętek niż w poprzednim roku szkolnym - 1228 kg.

Podsumowanie tegorocznej akcji odbyło się w dniu 21 czerwca 2018 r. na apelu szkolnym, przygotowanym przez uczniów klasy siódmej pod kierunkiem koordynatora tego przedsięwzięcia, pana Edwarda Karpińskiego. Serdecznie podziękowano wszystkim uczestnikom, wyróżniono najbardziej zaangażowanych uczniów i zespoły klasowe, przekazano im dyplomy, nagrody książkowe oraz słodkie upominki.

Liderem akcji, podobnie jak w latach poprzednich, została klasa siódma, która zebrała ponad 374 kilogramy nakrętek. Nieco mniej zebrały klasa piąta "b" (219 kilogramów) oraz klasy: IV "b" i szósta - każda ponad 100 kg.

Najwięcej nakrętek zgromadziła uczennica klasy siódmej Wiktoria Szklarz - 129 kg. Bardzo dużo zebrali także Paweł Marcinkowski z kl. Vb (99 kg), Daria Cierpica z oddziału przedszkolnego "A" (73 kg) oraz Rafał Przepióra z klasy VII (59 kg).
W tegorocznej akcji wzięło udział 128 uczniów. Liczba ta świadczy o coraz większym zaangażowaniu uczniów i rodziców, za co im serdecznie dziękujemy. Dzięki naszej akcji prawie w każdym domu naszych wychowanków pojawił się pojemnik, w którym gromadzi się te kolorowe elementy plastikowych opakowań. To dodatkowy, pozytywny aspekt naszej akcji, którym jest wychowanie proekologiczne.

Podobnie jak w roku ubiegłym na wszystkich uczestników akcji czekała loteria fantowa. Elektroniczne losowanie atrakcyjnych nagród (akcesoriów komputerowych, gadżetów piłkarskich oraz książek) wzbudziło wiele emocji.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczestnikom akcji oraz Dyrekcji Szkoły i Radzie Rodziców za jej wsparcie. Słowa podziękowań kierujemy również do Państwa Sylwii i Sławomira Szklarz, którzy zebrane przez nas zakrętki nieodpłatnie dostarczyli do Stąporkowa.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z akcji.

Bookmark and Share

Znajdź nas na Facebooku

Galeria dyplomów

Pomagamy - nakrętki

Włącz się do akcji - punkt zbiórki nakrętek znajduje się w naszej szkole

Twoje kliknięcie to obiad dla głodnego dziecka

Odwiedzili nas

Dzisiaj:404
Wczoraj:506
W tygodniu:1827
W miesiącu:9124
Ogólnie:1141275

Teraz gościmy
6
Online

Pozostaw swój ślad

Pogoda

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ