Wielkanoc 2022

W naszej szkole już dziś zapanował cudowny świąteczny nastrój. Stało się to za sprawą pięknych dekoracji oraz wydarzeń związanych z nadchodzącymi świętami. Na sali gimnastycznej odbył się apel wprowadzający wszystkich w klimat Świąt Wielkanocnych. Część artystyczna została wystawiona przez dzieci z oddziałów przedszkolnych z grup: Smerfy i Tygryski oraz uczniów z klasy VII a. pod kierunkiem: p. M. Kamińskiej, p. M. Spurek, p. Z. Kowalczyk oraz p. B. Jasnos. Po głównej części świątecznego spotkania pan dyrektor Rafał Pacanowski w asyście pani vicedyrektor Marioli Kamińskiej oraz koordynatorów konkursów wielkanocnych wręczył nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Były to następujące konkursy:

• Konkurs na najpiękniejszą kartkę wielkanocną – koordynator: p. T. Siwek,
  • Konkurs na palmę wielkanocną – koordynatorki: p. M. Kawka, p. A. Wilk,
  • Konkurs na najładniej przystrojone drzwi klasowe motywami wielkanocnymi – koordynator: p. A. Kowalczyk.

Ponadto podczas apelu można było podziwiać rękodzieło wielkanocne wykonane przez p. T. Siwek. Na zakończenie Dyrektor podziękował nauczycielom przygotowującym konkursy oraz złożył całej społeczności szkolnej życzenia świąteczne.