Wycieczka klasy III

Ostatni dzień maja dla uczniów klasy trzeciej obfitował w wyjątkowe wydarzenia. Z samego ranka wraz z rodzicami oraz pod opieką ks. Mariusza Rozina i wychowawczyni p. Małgorzaty Skoczek wyruszyli w kierunku Łysej Polany. W Sanktuarium Matki Bożej Królowej Tatr na Wiktorówkach podziękowali w modlitwie za dar I Komunii Świętej. Piękna, słoneczna pogoda sprzyjała pieszym wędrówkom. Po mszy świętej pielgrzymi udali się więc na Rusinową Polanę, gdzie mieli okazję napawać się wyjątkowymi widokami Tatr.

Pielgrzymkę zakończyli grillem u przemiłych górali w Murzasichlu. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji  z Pielgrzymki dzieci Pierwszokomunijnych.