Jasełka na scenie Starostwa Powiatowego we Włoszczowie

18 grudnia 2023 r. uczniowie klasy III pod kierunkiem wychowawawczyni - Pani Iwony Kwacy zaprezentowali Jasełka na scenie Starostwa Powiatowego we Włoszczowie. Dzieci wspaniałym występem wprowadziły publiczność w magiczny bożonarodzeniowy nastrój. Na tle pięknej scenografii przygotowanej z pomocą pani pedagog - Anny Nowickiej, uczniowie wierszem, tańcem i śpiewem opowiedzieli historię narodzenia Jezusa. Ogromne zaangażowanie młodych aktorów zaowocowało gromkimi brawami i wzruszeniem zaproszonych gości.

Dziękujemy katechetce pani Dorocie Sitkowskiej za wsparcie i pomoc w tym dniu oraz Rodzicom za przygotowanie pięknych kostiumów.

Uczniowie kl. III