W klasach pierwszych odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci przygotowały program artystyczny, podczas którego recytowały wiersze, śpiewały piosenki. Spotkanie przebiegło w miłej i serdecznej atmosferze, dostarczając wielu wzruszeń i radości zarówno dzieciom, jak i zaproszonym gościom.