Wybieramy najlepszą reklamę

W piątek 15.11.2019 r. pani Teresa Szczepańska zorganizowała na lekcji języka polskiego konkurs dla klasy Vb. Każdy uczeń musiał zaprojektować i własnoręcznie narysować plakat reklamowy.

Prace były anonimowe. Zostały one rozwieszone na tablicy i każdy z klasy mógł oddać głos na reklamę, która najbardziej mu się spodobała. Każdy mógł ocenić i wybrać trzy prace. Pomysły były przeróżne. Uczniowie włożyli wiele wysiłku i stworzyli piękne, kolorowe i zabawne projekty. Reklamy udały się znakomicie i wywołały mnóstwo uśmiechu. Pojawił się telefon za pół ceny, portfel na hasło, najmniejszy głośnik świata czy wycieczka na bezludną wyspę za 99 zł. Wszyscy bawili się znakomicie, oceniając i wybierając najlepszą reklamę.

Konkurs wygrała Ewelina Gwóźdź, która stworzyła bardzo zabawną reklamę mleka, które doda ci skrzydeł. Wszyscy uczniowie otrzymali punkty na plus, a wygrani zostali nagrodzeni bardzo dobrymi ocenami z języka polskiego.

A oto lista zwycięzców:
I miejsce Ewelina Gwóźdź
II miejsce Martyna Dzięcioł
III miejsce Judyta Drej i Nikola Słoma
VI miejsce Przemysław Kowalczyk i Łukasz Picheta
V miejsce Dawid Dziedzic.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i życzymy tworzenia w przyszłości prawdziwych reklam telewizyjnych.

Judyta Drej, klasa Vb