Święto Kobiet w naszej szkole

W dniu 9 marca odbyła się akademia z okazji Święta Kobiet. Jak co roku, w każdej klasie chłopcy przygotowali dla swoich koleżanek małe niespodzianki. Każda dziewczyna była zadowolona z prezentu. Całą uroczystość zawdzięczamy panu Ryszardowi Kowalczykowi, ponieważ on to wszystko zorganizował.

O godzinie 13.00 cała społeczność szkolna zabrała się na sali gimnastycznej. Na początku została przedstawiona bajka pt. ,,Kopciuszek’’. Po krótkim spektaklu dziewczyny z I klasy gimnazjum zatańczyły dla nas. Następnie Ola Prokop, Kinga Drej oraz Beata Arkit zaśpiewały piosenkę po angielsku. Bardzo podobał się publiczności ich występ i dostały one gromkie brawa.

W trakcie występu naszych koleżanek chłopcy rozdali drobne upominki naszym kochanym paniom. Natomiast Marta Jasnos opowiedziała nam interesującą bajkę.

Imprezę sfinalizował (jak zwykle) pan dyrektor, życząc kobietom - tym małym i większym - wszystkiego najlepszego.

Naszym zdaniem uroczystość była bardzo udana. Podobała się całej społeczności szkolnej. Na pewno każdy, a w szczególności kobiety z naszej szkoły, na długo zachowają ją w swojej pamięci.

Agnieszka Mulewicz, Natalka Stolarczyk