Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 13 października, jak co roku, w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. W tym szczególnym dniu, wszyscy nauczyciele oraz pozostali pracownicy szkoły obchodzili swoje święto.

Około godziny 13:00 cała społeczność szkolna zebrała się na sali gimnastycznej. Akademię przygotowali uczniowie ze starszych klas szkoły podstawowej i gimnazjum. Bardzo się nam podobały przedstawione przez nich humorystyczne scenki z życia szkoły. W trakcie ceremonii zostały również wręczone „Oskary” dla naszych kochanych nauczycieli, personelu obsługi oraz naszych gości. Otrzymali oni dyplomy oraz upominki związane z nauczanym przedmiotem, np. czerwone płachty na "byki" ortograficzne. Krótki pokaz tańca przedstawiły dziewczyny z gimnazjum.

Następnie mikrofon do ręki wziął Pan Dyrektor, który nie tylko złożył wszystkim pracownikom szkoły serdeczne życzenia, ale również nagrodził niektórych z nich. My uczniowie również przyłączyliśmy się do tych życzeń i wręczyliśmy naszym nauczycielom drobne upominki. Po zakończeniu akademii wszyscy nauczyciele, personel szkoły oraz nasi goście zostali zaproszeni przez Radę Rodziców na słodki poczęstunek na świetlicę szkolną.

My również dziękujemy naszym pedagogom za trudną ich pracę, życzymy im dużo zdrowia i sił do pracy oraz większego niż dotychczas zapału do stawiania piątek.

Agnieszka Mulewicz, Natalia Stolarczyk