Dzień Edukacji Narodowej

12.10.2007 r. obchodziliśmy w w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Został on przygotowany przez grupę uczniów z różnych klas. Reżyserem całego występu była p. Mariola Kamińska.

Akademia rozpoczęła się o godz.12:00. Na tę uroczystość zostali również zaproszeni byli pracownicy naszej szkoły.

Swoim śpiewem zachwycał nas chór prowadzony przez p. Brygidę Jasnos. W trakcie ceremonii zostały wręczone Oskary dla naszych kochanych nauczycieli, personelu oraz naszych gości. Zostały one przekazane m.in. w następujących kategoriach: luzak roku, żartowniś roku, gorący uśmiech, złote udko, honorowy gość, przybysz roku. Z pewnością nikt nie został pominięty.

Wszyscy wyszli z uroczystości ze świadomością, że byli na uroczej gali rozdania Oskarów. Towarzyszył im przy tym gorący uśmiech na twarzy.

Beata Arkit