Święto Edukacji Narodowej

W naszej szkole Święto Edukacji Narodowej obchodzone jest bardzo uroczyście. Próby do akademii pochłonęły bardzo dużo czasu, ale opłacało się, ponieważ wszystkim bardzo podobał się efekt końcowy. Od rana dekorowaliśmy salę gimnastyczną, aby zaprezentować się od jak najlepszej strony.

Na nasz występ zaprosiliśmy całą społeczność szkolną: uczniów, pracowników szkoły oraz emerytowanych nauczycieli. i około godziny 13:00. wszyscy zebraliśmy się na sali gimnastycznej. Koło teatralne i chór szkolny pod opieką pani Teresy Szczepańskiej i pana Piotra Łukawskiego, zaprezentowały scenkę o niesfornym Piotrusiu, którego bardzo przekonująco zagrał Paweł Kowalczyk z klasy II b. Następnie w krótkiej pantomimie przedstawiliśmy, jak dzięki trudom i wysiłkom nauczycieli „z pączków wyrastają piękne i dojrzałe kwiaty".

Po akademii wręczyliśmy zaproszonym gościom laurki i drobne upominki wykonane przez Samorząd Uczniowski. Na koniec głos zabrał Pan Dyrektor. Po krótkim przemówieniu wręczył nauczycielom nagrody oraz zaprosił wszystkich gości i pracowników szkoły na poczęstunek.

Koło teatralne "Gadu Gadu"