Witaj na naszej stronie

Życzymy miłej lektury

Get Adobe Flash player

Zakończenie I etapu edukacyjnego przez klasy III

W środę 20 czerwca 2018 r. w Szkole Podstawowej im. Armii Krajowej w Olesznie uczniowie klas trzecich pod kierunkiem swoich wychowawczyń pożegnali pierwszy etap kształcenia. Z tej okazji trzecioklasiści zaprosili Dyrekcję, swoich rodziców, oraz kolegów i koleżanki z klas pierwszych, czwartych i piątych. W tym dniu w sposób szczególny trzecioklasiści chcieli podziękować swoim rodzicom za pomoc i wspieranie ich w pokonywaniu trudów nauki przez te trzy lata. Za miłość, wparcie w trudnych momentach stawiania pierwszych szkolnych kroków, a także wspólne cieszenie się z nimi z najmniejszych sukcesów.

Uczniowie podziękowania skierowali również do swoich wychowawczyń: p. Zdzisławy Kowalczyk i p. Barbary Mulewicz, które przez trzy lata pomagały, wspierały i wprowadzały ich w tajniki wiedzy. W montażu słowno - muzycznym uczniowie zaprezentowali wiersze i piosenki, w które włożyli wiele serca, ciepłych słów, kierując je do swoich kochanych rodziców i swoich wychowawczyń. Odgrywali krótkie scenki, które w żartobliwy sposób nawiązywały do zabawnych chwil z życia szkolnego, z którymi trudno się rozstać.

W prezentację wierszy i piosenek uczniowie włożyli wiele serca i miłości, które spowodowały, że zebranym rodzicom i wychowawczyniom ze wzruszenia łezka zakręciła się w oku. Zaproszeni goście z entuzjazmem obejrzeli również przygotowane przez uczniów tańce. Jako pierwsi swój taniec zaprezentowali chłopcy do piosenki pt.: ,,Kiedy jest Ci smutno" , którą również pięknie zaśpiewali, a na zakończenie występów swoje taneczne talenty pokazały dziewczynki, które zatańczyły w brawurowy sposób. Również nasi wokalni artyści czarowali i wzruszali swoimi głosami zebranych gości. Dla mam piękną piosenkę ,,Jesteś mamą" zaśpiewała Julia Przepióra, piosenkę dla tatusiów ,,Powiedz mi tato" zaśpiewali w duecie Julia Wójcik i Maciej Drzewiecki, a najbardziej wzruszający utwór zaśpiewała Martyna Dzięcioł ,,Alleluja".

Występy bardzo zachwyciły i wzruszyły zgromadzonych gości. Na zakończenie uroczystości uczniowie skierowali słowa do swoich zgromadzonych koleżanek i kolegów, udzielając im wiele cennych rad i przestróg na bezpieczne wakacje, a także dziękując im za dotychczasową przyjaźń.

Po zakończonych występach p. dyrektor Zofia Marcinkowska wręczyła wszystkim uczniom dyplomy ukończenia klas trzecich.

Naszym trzecioklasistom życzymy powodzenia i samych sukcesów.

 

Bookmark and Share

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ