Witaj na naszej stronie

Życzymy miłej lektury

Get Adobe Flash player

Dzień Babci i Dziadka w oddziałach przedszkolnych

Pomimo, że styczeń - zimowy miesiąc - kojarzy się nam z chłodem i brakiem energii, są w nim dwa szczególnie magiczne dni, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu. To Święto Babci i Dziadka.

Dnia 26 stycznia w oddziale przedszkolnym w Olesznie odbyła się uroczystość przygotowana właśnie na tę okoliczność. Dzieci w szczególny sposób chciały okazać swoim bliskim szacunek, podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie oraz zaznaczyć, jak bardzo babcia i dziadek są ważni w ich życiu.
Dlatego też grupa Smerfów i Krasnali pod kierunkiem pań: Małgorzaty Spurek i Justyny Michałek przygotowały spektakl jasełkowy pt. „Dzieciąteczko maleńkie”.

Niejednej babci i dziadkowi zakręciła się łza w oku, kiedy ich małe wnuczęta z przejęciem i zaangażowaniem odgrywały powierzone im w przedstawieniu role. Szczęśliwe i rozpromienione twarze naszych gości po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są spotkania społeczności rodzinnej i szkolnej, które pozytywnie wpływają na prawidłowy rozwój małego człowieka. Wspólnie spędzone chwile z najbliższymi podnoszą poczucie własnej wartości dzieci oraz utwierdzają je w przekonaniu, że to, co robią, jest ważne nie tylko dla nich samych, ale i ich kochanych babć i dziadziusiów.

Po złożeniu wszystkim gościom serdecznych życzeń przedszkolaki obdarowały swoich najbliższych podarunkami.

   

Bookmark and Share

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ