Święto Mamy w klasach pierwszych w ZPO w Olesznie

W dniu 2.06.2016 r. o godzinie 12:00 w Zespole Placówek Oświatowych w Olesznie odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Mamy. W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej zgromadzili się zaproszeni goście: Kochane Mamy, Dyrekcja Szkoły oraz członkowie rodzin naszych pierwszaków.

Uczniowie pod kierunkiem p. Barbary Mulewicz i p. Zdzisławy Kowalczyk przygotowali montaż słowno – muzyczny pt. „Dzisiaj jest święto Mamy” oraz układ taneczny do piosenki pt.: „Gdy Ci smutno, źle”. Mali artyści zaprezentowali także  skecz, który rozbawił nie tylko Mamy, ale i całą zgromadzoną publiczność. Dzieci wierszem i piosenką wyraziły wdzięczność za miłość i opiekę, jakie otrzymują codziennie. Niejednej  z mam ze wzruszenia zakręciła się łezka w oku. Na zakończenie pierwszaki wręczyły swoim mamom własnoręcznie przygotowane laurki i kwiatki.

Pani Dyrektor Zofia Marcinkowska pogratulowała uczniom wspaniałego i ujmującego występu, a mamom złożyła najserdeczniejsze życzenia: uśmiechu, radości, pogody ducha. Na zakończenie części artystycznej wszyscy  uczestnicy wykonali pamiątkowe zdjęcia,  a zaproszeni goście i uczniowie wspólnie zasiedli do słodkiego poczęstunku.

Spotkanie było świetną okazją do integracji i wytchnienia dla ukochanych Mam z okazji ich święta.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości

Wychowawczynie klas pierwszych