Bezpiecznie w drodze do szkoły

10 września najmłodszych uczniów naszej szkoły odwiedzili wyjątkowi goście. Do szkoły przybył nasz dzielnicowy asp. Marcin Suchacki wraz z maskotką świętokrzyskiej policji - Koziołkiem Spoko.

Funkcjonariusz swoją wizytę rozpoczął od spotkania z pierwszakami, którym w bardzo ciekawy sposób przekazał wiedzę na temat tego, jakie znaki drogowe oznaczają przejście dla pieszych oraz jak zachowywać się podczas przechodzenia przez jezdnię. Po dawce teorii uczniowie pod opieką policjanta oraz Koziołka Spoko uczyli się bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię. Pan dzielnicowy nie zapomniał również odwiedzić przedszkolaków, dla których wizyta sympatycznego Koziołka Spoko była niezwykłą niespodzianką. Na widok naszych gości w oczach niektórych maluszków pojawiły się nawet łzy „wzruszenia”.

Mamy nadzieję, że ta wyjątkowa lekcja bezpiecznego poruszania się w drodze do i ze szkoły zostanie na długo w pamięci naszych milusińskich.

Zajrzyj do naszej fotogalerii

Pedagog szkolny: A. Mietelska