Spotkanie z przedstawicielami Policji

8 maja w świetlicy szkolnej odbyło się spotkanie z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji we Włoszczowie. Na spotkanie z uczniami przybyli: asp. Marcin Suchacki, mł. asp. Adam Ciesielski, mł. asp. Karol Bator. Policjanci rozmawiali z przedszkolakami oraz uczniami klas I - III szkoły podstawowej na temat ich bezpieczeństwa.

Dzielnicowy mł. asp. Marcin Suchacki przekazał uczniom wiedzę na temat prawidłowych zachowań na drodze, obowiązku stosowania fotelików i pasów bezpieczeństwa w czasie podróży samochodem. Funkcjonariusze przedstawili młodym słuchaczom zasady, jakimi powinni się kierować w czasie drogi do i ze szkoły, a także podczas zabaw w domu i na podwórku. Dużym zainteresowaniem wśród audytorium cieszył się kończący spotkanie pokaz spotów reklamowych promujących bezpieczne zachowanie się na drodze.

ORGANIZATORZY