Czytelniczy sukces Gabrysi

Miło nam poinformować, że uczennica klasy IIa Gabriela Dachowska zajęła I miejsce w IV Gminnym Konkursie Czytelniczym dla uczniów klas I-III ze szkół podstawowych z gminy Krasocin, zorganizowanym przez bibliotekarza szkolnego ZPO w Krasocinie - p. Annę Mietelską.

Tematyka tegorocznej edycji konkursu obejmowała znajomość książki „Z piaskownicy w świat” Grzegorza Kasdepke.

Do konkursu przystąpili uczniowie ze szkół podstawowych w: Bukowie, Cieślach, Czostkowie, Krasocinie, Mieczynie, Olesznie oraz ze Szkoły Filialnej w Brygidowie.

Gabrysię do konkursu przygotowały p. Jolanta Lichosik oraz p. Małgorzata Skoczek.

Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe - słuchawki, klocki LEGO oraz książki. Uczestnicy otrzymali też słodki poczęstunek. Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję konkursu.

Jolanta Lichosik