Szkolne talenty

Dnia 21 maja 2019 roku uczennice naszej szkoły wzięły udział w V Gminnym Przeglądzie Talentów w Językach Obcych, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową im. Prymasa Tysiąclecia w Mieczynie.

Celem tego cyklicznego konkursu jest zachęcanie uczniów do nauki języków angielskiego i niemieckiego oraz promowanie talentów uczniów ze szkół podstawowych z terenu Gminy Krasocin.

W kategorii klas I – III drugie miejsce zdobyła uczennica klasy IIb Natalia Stolarczyk, wykonując w języku angielskim piosenkę pt. „Rock 'N' Roll Is King”.

W kategorii klas IV –VIII pierwsze miejsce wywalczyła Julia Przepióra uczennica klasy IVa – najmłodsza uczestniczka w swojej kategorii. Zaśpiewała piosenkę po angielsku z repertuaru zespołu Abba pt. „Mamma mia”.

Julia Amanda Kowalczyk, uczennica klasy VIII zaśpiewała piosenkę w języku niemieckim. Za to wykonanie jury przyznało drugie miejsce.

Naszym utalentowanym uczennicom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.