Sukces ucznia naszej szkoły w XII Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Feliksa Raka

11 października 2018 r. w Bibliotece Publicznej w Krasocinie odbyło się podsumowanie XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Feliksa Raka oraz wręczenie nagród laureatom. Wiersze na konkurs zostały przysłane z różnych regionów Polski i było ich naprawdę dużo. Tym bardziej cieszy fakt, że wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie z naszej szkoły.

Po oficjalnym przywitaniu gości, podsumowaniu wydarzenia przez jurorów, wysłuchaniu recitalu w wykonaniu młodych artystów, nastąpił punkt kulminacyjny, czyli ogłoszenie wyników konkursu.

Miło nam poinformować o sukcesie ucznia klasy V b Szymona Wójcikowskiego, który w kategorii klas IV-VI zajął I miejsce. Ucznia do konkursu przygotowała p. Bogusława Tkaczyk- Omasta.

W tej samej kategorii wiekowej wyróżnienie zdobyła Julia Przepióra z klasy IV a, która pracowała pod opieką p. Barbary Mulewicz.

Gratulujemy zwycięzcom, zachęcamy uczniów do dalszej twórczej pracy i startowania w kolejnych konkursach.

Jolanta Lichosik