Nasze uczennice najlepsze w regionalnym konkursie piosenki anglojęzycznej

W dniu 14 grudnia 2011 r. w Domu Kultury w Małogoszczu odbył się Regionalny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej pod patronatem honorowym Burmistrza Miasta i Gminy Małogoszcz. Organizatorem imprezy była Szkoła Podstawowa im. 24 Lutego 1863 Roku w Małogoszczu oraz miejscowy Dom Kultury. Konkurs miał na celu propagowanie nauki języków obcych oraz promowanie aktywności twórczej wśród dzieci i młodzieży.

Do muzycznej rywalizacji zgłosiliśmy nasze dwie uczennice Elizę Gacia i Gabrielę Rogala, które w duecie zaśpiewały piosenkę ‘What’s in it for me’ z repertuaru Amy Diamond. Dziewczynki w każdej wolnej chwili doskonaliły swój warsztat wokalny i umiejętności językowe pod okiem rodziców oraz nauczyciela języka angielskiego.

Występ Elizy i Gabrysi okazał się najlepszy w kategorii dla uczniów klas I-III Szkół Podstawowych a zwyciężczynie otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody ufundowane przez wydawnictwo Cambridge University Press, Dom Kultury w Małogoszczu, firmę instalacyjno – budowlaną „ KOMPENS”.

SERDECZNIE GRATULUJEMY.

Maria Gacia