Rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą kartkę świąteczną w języku angielskim

W grudniu 2011 r. uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej w Olesznie wzięli udział w konkursie na najpiękniejszą kartkę świąteczną w języku angielskim. Konkurs polegał na samodzielnym wykonaniu bożonarodzeniowej kartki, na której powinny znajdować się życzenia świąteczne w języku angielskim.

Celem rywalizacji było zachęcenie dzieci do poszerzania zakresu wiadomości z języka angielskiego a także rozwijanie twórczych zdolności naszych najmłodszych uczniów. Spośród wszystkich zgłoszonych prac komisja wybrała te, które wykonane zostały w całości samodzielnie i estetycznie oraz zawierały życzenia napisane poprawnie pod względem językowym.

Oto wyniki konkursu:

MIEJSCE I : Bartłomiej Wójcik klasa III

MIEJSCE II: Nastazja Maciołek, klasa II oraz Justyna Macander, klasa II

MIEJSCE III: Wiktoria Wytrych, klasa III

WYRÓŻNIENIA OTRZYMALI:

Aleksandra Drzewiecka, klasa II

Paweł Słoma, klasa II

Klaudia Stolarczyk, klasa I

Piotr Lichosik, klasa II

Hubert Wdowiak, klasa II

Zwycięzcy konkursu otrzymali dyplomy oraz upominki podczas uroczystego apelu. Gratulujemy!

organizator mgr Maria Gacia