Szkolny turniej szachowy

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji szkolnego turnieju szachowego.

Świetlica szkolna zaprasza wszystkich uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum do udziału w drugim szkolnym turnieju szachowym o tytuł Mistrza Szachowego Zespołu Placówek Oświatowych w Olesznie.

Turniej rozgrywany będzie w dwu grupach wiekowych: uczniowie szkoły podstawowej i uczniowie gimnazjum.

W każdej z grup turniej rozgrywany będzie w dwu etapach:

1. Eliminacje - udział biorą wszyscy zgłaszający się w danej grupie wiekowej.
  2. Finał - kwalifikuje się czterech zawodników, którzy zdobyli największą liczbę punktów w eliminacjach.

Turniej rozgrywany będzie w systemie "każdy z każdym" w grupach 5-7-osobowych ustalonych przez organizatora w drodze losowania. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Zgłoszenia uczestników przyjmuje pan Edward Karpiński do dnia 18 lutego 2013 r.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami szkoleniowymi:

Zapraszamy na gry treningowe na świetlicy szkolnej oraz w Internecie, np: TUTAJ albo TUTAJ

Organizator Edward Karpiński