MARTA FINALISTKĄ KONKURSU BIBLIJNEGO

Marta Jasnos, uczennica klasy Ib gimnazjum została zakwalifikowana do etapu diecezjalnego XXII Konkursu Biblijnego.

Konkurs organizowany jest przez Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej w Kielcach oraz przez Samorządowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych Diecezji Kieleckiej. Celem konkursu jest zachęcenie dzieci i młodzieży do pogłębienia znajomości Pisma Świętego, propagowanie wartości moralno-etycznych zawartych w Biblii oraz kształtowanie umiejętności samodzielnego zdobywania i poszerzania wiedzy biblijnej. Konkurs ten jest również doskonałą okazją do stworzenia dzieciom możliwości współzawodnictwa oraz rozwijania swoich uzdolnień, a także promocją najzdolniejszych i pracowitych dzieci, ich katechetów oraz szkół, które reprezentują.

Serdecznie gratulujemy sukcesu Marcie i życzymy  powodzenia w dalszych zmaganiach.