Internetowy konkurs ortograficzny dla uczniów klas młodszych szkoły podstawowej

Rozpoczynamy szóstą edycję internetowego konkursu ortograficznego "Młody Torreador 6". Podobnie, jak w latach ubiegłych, przed uczestnikami konkursu stoi ogromne wyzwanie - muszą nie tylko pokonać wiele ortograficznych "byków", ale również poradzić sobie z obsługą aplikacji Word i poczty internetowej. Pierwsze z pięciu dyktand pojawi się na naszej stronie internetowej, w zakładce KONKURSY SZKOLNE - pliki do pobrania już 08 kwietnia 2013 r.

Zapraszamy wszystkich uczniów klas I-III szkoły podstawowej do udziału w naszym konkursie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z regulaminem konkursu. Spełnienie wszystkich wymagań w nim zawartych daje szansę na sukces, czego wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie życzymy.

Powodzenia.

Redakcja