Sukces naszych uczniów w Gminno - Parafialnym Konkursie Szopek

Trudno dzisiaj wyobrazić sobie okres świąt Bożego Narodzenia bez szopki betlejemskiej, która towarzyszy nam od wczesnego średniowiecza. Dlatego więc nasi uczniowie po raz ósmy wzięli udział w Gminno - Parafialnym Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych.

11 grudnia w Zespole Placówek Oświatowych im. Jana Pawła II w Bukowie odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu. Jury konkursu miało bardzo trudne zadanie wybrania i nagrodzenia najpiękniejszych szopek. Prace były bardzo zróżnicowane, pomysłowość i kreatywność wykonawców zaskoczyła nawet organizatorów. Komisja konkursowa w składzie: ks. proboszcz Tadeusz Siciarski, zastępca  Wójta Gminy Krasocin p. Jacek Sienkiewicz, ks. Jerzy Korona, kierownik  ZOPO w Krasocinie p. Irena Kuśmierczyk, zgodnie z regulaminem wyłoniła zwycięzców.

Decyzja Jury była dla nas miłym zaskoczeniem. Szopki naszych uczniów spodobały się komisji.

W kategorii klas I-III

II miejsce  – Maksymilian Kwaca z kl. IB.

W kategorii klas IV-VI

III miejsce  – Gracjan Pawłowski z kl. VI b

Reprezentacja naszej szkoły otrzymała statuetkę, pamiątkowy dyplom, nagrody książkowe z płytami DVD oraz upominki indywidualne.

Serdecznie gratulujemy!