Sukces językowo-wokalny uczniów naszej szkoły

W dniu 11 grudnia 2015 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w II Gminno - Parafialnym Konkursie Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych w Językach: Polskim, Angielskim i  Niemieckim. Konkurs odbył się w budynku Gminnej Bibliotek Publicznej w Krasocinie.

Reprezentanci naszej szkoły podstawowej w składzie:  Julia Kowalczyk, Mateusz Mulewicz, Aleksandra Szklarz

przygotowali po jednej prezentacji wokalnej w językach: polskim, angielskim i niemieckim. Zajęli III miejsce i wygrali mysz komputerową oraz słuchawki.

Gimnazjum reprezentowały uczennice: Katarzyna Szczepańska, Eliza Gacia, zdobywając I miejsce.

Wszystkim wokalistom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Redakcja SoS