Obchody Dnia Praw Dziecka

20 listopada 2015 po raz kolejny nasza szkoła przyłączyła się do obchodów Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka. Z tej okazji został ogłoszony Konkurs o Prawach Dziecka, który zakończył się 4 grudnia 2015 roku. Każda klasa miała za zadanie stworzyć pracę plastyczną tematycznie związaną z jednym lub kilkoma prawami zawartymi w Konwencji o Prawach Dziecka. Celem konkursu było rozpowszechnianie praw dziecka wśród uczniów.

Wszystkie prace zostały zaprezentowane podczas wystawy na szkolnym korytarzu.

W konkursie wzięli udział uczniowie z oddziału przedszkolnego, szkoły podstawowej i gimnazjum. Wszystkie prace były oryginalne i bardzo kolorowe. Każda klasa otrzymała pamiątkowy dyplom i drobny upominek.

Tegoroczną edycję  konkursu przeprowadziła p. Marcelina Majecka.

Pedagog szkolny