Wyniki konkursu plastycznego „Spring is coming”

Na początku marca ogłosiliśmy konkurs pod hasłem „Spring is coming” adresowany do uczniów klas 0-III Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Olesznie. Cele konkursu obejmowały:

• zachęcenie najmłodszych uczniów do nauki języka angielskiego,
  • umożliwienie prezentacji wytworów artystycznych oraz rozwijanie kreatywności i uzdolnień plastycznych uczniów.

Otrzymaliśmy kilka bardzo ciekawych i kolorowych prac. Komisja konkursowa przyznała nagrody tym uczniom, którzy włożyli najwięcej pracy w wykonanie pięknych prac oraz umieścili na nich elementy języka angielskiego.

Oto nazwiska uczniów, których nagrodziliśmy dyplomami i książkami:

• I miejsce - Julia Amanda Kowalczyk (klasa III SP)
  • II miejsce - Zuzanna Łączek (klasa III SP)
  • III miejsce - Zuzanna Kowalczyk(klasa III SP)

Dyplomy za udział w konkursie otrzymali: Klaudia Gołdyn (klasa II SP), Martyna Poddębniak (klasa III SP), Kamila Gacia (klasa II SP)

GRATULACJE!

Maria Gacia