Witaj na naszej stronie

Życzymy miłej lektury

Get Adobe Flash player

Udział młodzieży w interaktywnym widowisku telewizyjnym

26 marca 2018 r. grupa uczniów z naszej szkoły wzięła udział w interaktywnym widowisku telewizyjnym „Jak cię widzą, tak cię piszą”. Spektakl odbył się w Domu Kultury we Włoszczowie. Organizatorami wycieczki byli wychowawcy klas: p. Ewa Deska, p. Edward Karpiński, p. Ryszard Kowalczyk i p. Teresa Szczepańska.

Młodzież miała okazję poznać techniki kreowania wizerunku, dowiedzieć się, jak działają współczesne media. Pewną ciekawostką był fakt, że uczestnicy, w tym również nasi uczniowie, mieli okazję wziąć aktywny udział w tym widowisku - otrzymywali numerki, które były losowane w trakcie spektaklu. Wybrani uczniowie wychodzili na scenę i odpowiadali na zadawane przez prowadzącego pytania. Musieli się przedstawić, zaprezentować swoją wizytówkę, a także uczestniczyć w rozmowie o pracę z prezesem firmy. W tej roli doskonale sprawdzili się: Karol Siwek, Gracjan Pawłowski, Zuzanna Łączek i Tomek Pytlos.

Dobra zabawa, spora dawka humoru i ciekawe przykłady, pokazujące, jak zaprezentować siebie, aby zaistnieć w mass mediach, bardzo podobały się uczestnikom przedstawienia. Spektakl okazał się bardzo cenną lekcją.

Uczestnicy wycieczki

Bookmark and Share

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ