Zabawa andrzejkowa

Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji.

Ten niezwykły czas miał miejsce w naszej szkole w czwartek, 30 listopada. Była muzyka, tańce, a poza tym każdy mógł sprawdzić, co przyniesie mu przyszłość: szczęście, pieniądze, miłość… ?

Największym zainteresowaniem cieszyło się przepowiadanie przyszłości za pomocą wosku przelewanego przez dziurkę od klucza. Wróżby odbywały się w specjalnie na tę okazję przygotowanym kąciku na świetlicy szkolnej. O magiczny nastrój dbały uczennice klasy Va: Patrycja Klim, Nikola Picheta, Wiktoria Michalik oraz uczennica klasy IIa gimnazjum Martyna Majecka, które tego wieczoru stały się wróżkami.

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą, spokojną zabawę.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego