Witaj na naszej stronie

Życzymy miłej lektury

Get Adobe Flash player

Kobieta w oczach mężczyzny – Dzień Kobiet w naszej szkole

W dniu 8 marca przedstawiciele Klubu 4-H „Olszynki” pod kierunkiem panów Andrzeja Kowalczyka i Ryszarda Kowalczyka przygotowali niespodziankę dla wszystkich pań i dziewcząt z naszej szkoły.

Na scenie zaprezentowali się: Kamil Lichosik, Hubert Marcinkowski i Przemek Kałuziński - uczniowie kl. III gimnazjum oraz Marcel Stolarczyk, Bartek Wójcik, Damian Marcinkowski - uczniowie kl. II gimnazjum. Starszych kolegów dzielnie wspierali uczniowie kl. IVa szkoły podstawowej: Dominik Kowalczyk, Kacper Mikołajczyk, Dawid Domoradzki, Dawid Szyndler, Mateusz Omasta i Dawid Patyński.

Występ chłopców urozmaiciły solowe popisy klubowiczek 4-H. Kasia Szczepańska wykonała utwór pt. „Być kobietą”, a Eliza Gacia - utwór pt. „Sukcesu bliska”. Obie solistki otrzymały gromkie brawa.

Kulminacyjnym punktem obchodów marcowego święta było odśpiewanie tradycyjnego "Sto lat”, złożenie życzeń wszystkim Paniom, wręczenie kwiatów i słodkości. Na widowni zażółciło się od żonkili i róż. Zapachniało wiosną i wszyscy byli w radosnych nastrojach.

Pani dyrektor Zofia Marcinkowska, wyraźnie zaskoczona, serdecznie podziękowała za sympatyczną niespodziankę i sprawną organizację tego szczególnego święta. W przygotowaniu uroczystości pomogły nam również panie Mariola Kamińska i Aldona Kowalczyk. Bardzo staraliśmy się, aby ten jedyny dzień w roku był kolorowy i miły, gdyż tak wiele zawdzięczamy naszym Paniom i Koleżankom.

Zobacz zdjęcia z uroczystości

Organizatorzy

Bookmark and Share

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ