Kibicowaliśmy szczypiornistom z Kielc

Dnia 03.03.2010 r. uczniowie Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Olesznie wyjechali wraz z opiekunami: p. B. Jasnos, p. M. Kamińską, p. A. Kowalczykiem i p. R. Kowalczykiem na mecz szczypiornistów VIVE Kielce. Wyruszyliśmy około godziny 14.00, aby przed meczem móc spędzić trochę wolnego czasu w Pasażu Świętokrzyskim. Na miejsce dotarliśmy o 17.30. Rozgrywka rozpoczęła się o godzinie 18.00. Konkurowały ze sobą drużyny KS VIVE Targi Kielce i MKS Nielba Węgrowiec.

Po zajęciu miejsc, zaczęliśmy dzielnie kibicować pierwszej z drużyn. Każdy z nas był zafascynowany tym, co działo się na boisku. Ostateczny wynik meczu był korzystny dla naszych faworytów. Drużyna Vive Targi Kielce zwyciężyła 33:24. Zaraz po rozgrywkach nasi uczniowie mogli wejść na parkiet, aby zebrać autografy na pamiątkach zakupionych wcześniej w Sklepiku Kibica. Oprócz podpisów mieliśmy także możliwość fotografowania się z zawodnikami. Nasz młodszy kolega Tomek Bartocha dostał koszulkę od samego Bogdana Wenty - trenera naszej reprezentacji. Myślę, że niejeden mu zazdrościł takiego prezentu.

Około godziny 20.00 odjechaliśmy spod hali przy ul. Krakowskiej i bezpiecznie dotarliśmy do domów. Cały kolejny dzień wszyscy dzielili się wrażeniami z wyjazdu. Zamierzamy wybrać się na kolejne mecze i kibicować dzielnie drużynie Vive Targi Kielce.

Członkowie Klubu 4H