Witaj na naszej stronie

Klasa siódma

Get Adobe Flash player

Obejrzeliśmy spektakl "Ten obcy"

W czwartek, 25 stycznia 2018 roku uczniowie klas piątych, szóstej oraz siódmej uczestniczyli w wycieczce do Domu Kultury we Włoszczowie. Opiekę nad nami sprawowali pani Małgorzata Stolarczyk, pani Sylwia Świercz-Wojtczyk, pan Edward Karpiński oraz pan Andrzej Kowalczyk. Wybraliśmy się tam, aby obejrzeć spektakl pt. "Ten obcy".

Około godziny 8:00 zebraliśmy się w szkole, gdzie została sprawdzona obecność. Wsiedliśmy do dwóch autobusów. Na miejsce dotarliśmy kilka minut po 8:30. Przyjechaliśmy dość wcześnie, stąd też musieliśmy chwilę poczekać na wystąpienie aktorów wrocławskiego teatru. Przed rozpoczęciem przedstawienia artyści przeprowadzili test , który sprawdzał naszą wiedzę odnośnie pracy aktora na scenie. Trzy osoby z widowni miały możliwość zaprezentowania swoich umiejętności aktorskich. Wśród nich był nasz kolega Patryk Grygiel.

Przedstawienie rozpoczęło się około 8:50 i trwało ponad godzinę. Oprawa muzyczna, barwna choreografia oraz wspaniała gra młodych aktorów sprawiły, że z uwagą i ciekawością śledziliśmy losy Zenka i jego nowych przyjaciół. Do szkoły wróciliśmy o godzinie 10:30.

W ten sposób miło spędziliśmy czas, poznając lub przypominając sobie treść lektury obowiązkowej "Ten obcy" autorstwa Ireny Jurgielewiczowej.

Wiktoria Karpińska, kl. VI

    

Bookmark and Share

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ