Witaj na naszej stronie

KLASA CZWARTA "A"

Przedświąteczny biwak klas czwartych

W dniach 14-15 grudnia 2018 r. w naszej szkole odbył się przedświąteczny biwak klas IVa i IVb .

Uczniowie przybyli punktualnie o godzinie 17-tej. Od razu przygotowywaliśmy w dwóch  salach lekcyjnych (nr 23 i 25)  obozowe warunki noclegowe. Pod ścianami  ustawiliśmy ławki, rozłożyliśmy materace i ulokowaliśmy się ze swoim dwudniowym ekwipunkiem.

Organizatorzy przygotowali dla nas mnóstwo atrakcji, więc nie było mowy o żadnej nudzie. Na dobry początek wykleiliśmy wizerunek Świętej Rodziny, obejrzeliśmy film,zagraliśmy w dwa ognie, piłkę ręczną, piłkę siatkową. Po wytężonym wysiłku fizycznym nastąpiła chwila wytchnienia. Wszyscy jak jedna wielka rodzina usiedliśmy do  wspólnego stołu i ze smakiem zjedliśmy pyszną pizzę. Wieczorem graliśmy w kalambury, rozmawialiśmy na różne tematy z naszymi opiekunami i wspólnie śpiewaliśmy kolędy.

Wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni z przygotowanych dla nas atrakcji przez naszych opiekunów: p. Mariolę Kamińską, p. Barbarę Mulewicz, p. Andrzeja Kowalczyka i p. Ryszarda Kowalczyka. Rano, po śniadaniu i ciepłej herbacie ochoczo przystąpiliśmy do porządków, po czym  na koniec  opiekunowie zaprosili nas do wspólnego pamiątkowego zdjęcia.

Trudno było nam się rozstać i długo żegnaliśmy się ze wszystkimi uczestnikami spotkania. Mamy nadzieję na ponowne biwakowanie.  Jak się okazuje, szkoła może być miejscem nie tylko nauki, ale również świetnej zabawy. Serdeczne podziękowania składamy Dyrekcji i Opiekunom.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z biwaku

Uczestnicy

Bookmark and Share

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ